Adım Adım Online Filo Kiralama

Garenta Pro’nun yüzlerce farklı model ve özellikteki araçlarından, 5 adede kadar size en uygun olanını seçerek, sadece dakikalar sürecek online kiralama işlemine başlayın.
İster birey ister yeni kurulmuş şirket olun, peşin veya kredi kartına 9 ay taksit seçenekleriyle, aracısız online kiralama işleminin fiyat avantajlarından faydalanın.
Tekliften teslimata kadar, hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan tüm işlemi tıklayarak halledebilirsiniz. Filonuzu oluşturduktan ya da şahsi aracınızı seçtikten sonra, teklif almak için gerekli dokümanlarınızı kolayca yükleyin.


Garenta Pro’da finans onayınız, uzun bir bekleme sürecine girmeden en kısa sürede gerçekleşir. Bu kısa süre içinde, sizin veya şirketiniz için en uygun teklifi sunmayı garanti ediyoruz.
Finans onayıyla birlikte sözleşmenizi imzalayarak online kiralama işleminin son aşamasını gerçekleştirmiş olacaksınız.
Elden veya posta yoluyla sözleşmenizi bize ulaştırdıktan sonra, onaylanan sözleşmeniz sizin belirttiğiniz adrese tarafımızca güvenli bir şekilde ulaştırılır.
Tekliften teslimata tüm kiralama işlemini tıklayarak başarıyla tamamladınız. Aracınızın teslimatı için müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve aracınıza tek tıkla sahip olmuş olacaksınız.