Praticar

MÜŞTERİLERİMİZİN SESİ

Enis Gökçetin

ENİS
GÖKÇETİN

GarentaPRO ile Kobi Hikayeleri Enis Gökçetin:

GarentaPRO işinizi büyütürken yanınızda!

Çelik Motor güvencesiyle bireyler ve şirketler için uzun dönem araç kiralama hizmeti veren GarentaPRO, KOBİ'lerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Türkiye'ye organik kedi maması ithal eden Pets Gıda'nın kurucusu Enis Gökçetin; neden GarentaPRO müşteri olduğunu tüm detaylarıyla aktarıyor. Esnek ödeme koşulları, vergi avantajı ve kaliteli servis hizmeti, Gökçetin önceliklerini oluşturuyor.

Siz de GarentaPRO'nun sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve size uygun araçları hemen görmek için www.garentapro.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Enis Gökçetin

ENİS GÖKÇETİN

'Pets Gıda Genel Müdürü'

Çelik Motor güvencesiyle bireyler ve şirketler için uzun dönem araç kiralama hizmeti veren GarentaPRO, KOBİ'lerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Türkiye'ye organik kedi maması ithal eden Pets Gıda'nın kurucusu Enis Gökçetin; neden GarentaPRO müşteri olduğunu tüm detaylarıyla aktarıyor.

Sonraki Video için Tıklayın...

Cengiz Kurban

CENGİZ
KURBAN

GarentaPRO ile Kobi Hikayeleri Cengiz Kurban:

GarentaPRO işinizi büyütürken yanınızda!

Yönetilebilir yazdırma hizmetleri sektöründe 2011 yılından bugüne hizmet veren Yes Bilişim’in kurucu ortağı Cengiz Kurban, uzun dönem araç kiralama çözümleri sunan GarentaPRO’yu tercih etmesinin sebeplerini tüm detaylarıyla anlatıyor. İşini geliştirirken GarentePRO sayesinde zaman kazandığını söyleyen Cengiz Kurban; kalitede süreklilik, model çeşitliliği ve ödeme kolaylığı gibi avantajlardan faydalanıyor. Siz de işinizi büyütürken GarentaPRO’nun ayrıcalıklarını yaşamak isterseniz www.garentapro.com adresini ziyaret ederek size uygun aracı hemen bulabilirsiniz.

Siz de GarentaPRO'nun sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve size uygun araçları hemen görmek için www.garentapro.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cengiz Kurban

CENGİZ KURBAN

'Yes Bilişim Genel Müdürü'

Yönetilebilir yazdırma hizmetleri sektöründe 2011 yılından bugüne hizmet veren Yes Bilişim’in kurucu ortağı Cengiz Kurban, uzun dönem araç kiralama çözümleri sunan GarentaPRO’yu tercih etmesinin sebeplerini tüm detaylarıyla anlatıyor.

Önceki Video için Tıklayın...