Praticar

GarentaPRO

2005 yılında Anadolu Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlayan Çelik Motor Filo markası, 2016 yılında Çelik Motor’un tüm kiralama operasyonlarını Garenta markası altında birleştirmesi ile uzun dönem kiralama markası GarentaPRO oldu ve 2005 yılında 5 bin adet olan araç parkını, 2017 sonunda 25 bin adede yükseltti.

66 ilde, 762 adet servis noktasında hizmet veren GarentaPRO, bakım, arıza, kaza, lastik gibi araca dair tüm konularda 7 gün 24 saat profesyonel destek sağlıyor.

Hizmetlerinde mükemmeliyeti ön planda tutarak şirketlerin araç kiralama ihtiyaçlarına hızlı ve efektif yanıt veren GarentaPRO, ister KOBİ, ister büyük ölçekli olsun tüm işletmelerin hayatlarını kolaylaştırmak ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine katkı sağlamak için teknolojisini devamlı yeniliyor. GarentaPRO ile çalışan kurumlar, gelişmiş raporlama altyapısı sayesinde kiraladıkları araçlarla ilgili tüm bilgileri online raporlama sistemi ile takip edebiliyor. Bu online raporlama sistemi sayesinde şirketlerin operasyonları kolaylaşırken verimliliği artıyor.

GarentaPRO satış faaliyetlerini; büyük müşteriler, İstanbul satış ve işbirlikleri, bölge satış, merkez satış, alternatif kanal olarak 5 farklı satış kanalı ile sürdürüyor.