Praticar

GarentaPRO+ ile Filonuzu
Çok Daha Verimli Bir Hale Getirin!

Avrupa’da 50.000’i aşkın araçta başarı ve yüksek verimlilikle çalışan sistem şimdi Garenta’da; GarentaPRO+ karşınızda! Filonuzu çok daha verimli hale getirebileceğiniz GarentaPRO+ sayesinde %15’e varan maliyet avantajı sağlayabilirsiniz… Şimdi siz de formu doldurarak sınırlı bir süre boyunca GarentaPRO+’ı ücretsiz deneyebilirsiniz!

GarentaPRO+'ın Avantajları
Anahtarsız
Kolay Erişim

App veya kart sistemi ile araca kolayca erişin: Araç kullanımı kadar insan kaynağını da verimli hale getirin; evrak işlerinden kurtulun.

%15’e Varan
Maliyet Avantajı

GarentaPRO+ ile önceden gidilecek
yolu taahhüt etmek yerine
gerçekten kullandığınız KM kadar
ödeyin.

Verimlilik Artsın, Araç
Sayısı Azalsın

Filonuzdaki fazla her araç gereksiz otopark ve yıkama maliyeti demek! GarentaPRO+ ile filonuzun verimliliği artarken araç sayınız da
ideale ulaşsın.


Ücretsiz
Deneme Süresi

Sınırlı bir süre için, GarentaPRO+ sistemini ücretsiz deneyebilir, memnun kalmanız halinde düzenli kullanıma geçebilirsiniz.

Kolay, Hızlı,
Pratik Kullanım

Hızlı rezervasyon süreci, yakıt dahil fiyatlandırma ve harita bazlı güzergah raporlama gibi servisleriyle GarentePRO+ çok pratik! Üstelik ihtiyaç duyduğunuzda, 7/24 çalışan Çağrı Merkezimiz yanınızda!

Anadolu Grubu
Çelik Motor Garantisiyle

Türkiye’nin sektöründe öncü, ileri gelen firmalarında denenmiş ve kabul görmüş bu sistem, yarım asrı aşan tecrübesiyle Anadolu Grubu Çelik Motor güvencesiyle
hizmetinizde!

Başvuru Formu

Formu doldurarak GarentaPRO+’a kolayca başvurabilirsiniz…

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.
Müsteri Hizmetleri 444 4 263
Çalışma Saatleri

Hafta içi – Cumartesi : 09.00 – 18.00